Projektowanie systemów asekuracji

Wykonamy dla Ciebie bezpłatnie profesjonalny projekt systemu asekuracji przed upadkiem z wysokości. Uzyskaj darmowe wsparcie od najlepszych specjalistów w branży.

Projektowanie systemów asekuracji

Projektowanie systemów asekuracji - Grupa FAS

Grupa FAS oferuje DARMOWĄ usługę projektowania oraz wsparcia technicznego. Nasze rozwiązanie obejmuje wykonanie schematu rozmieszczenia poszczególnych asekurantów, ich widoki szczegółowe oraz specyfikację.

Wykonane przez nas projekty spełniają wszystkie obowiązujące wymogi i zdecydowanie przewyższają swoją obszernością i zakresem opracowania przyjęte w branży standardy.

Niezależnie od tego czy potrzebujesz projektu rozwiązującego problem dostępu do elewacji czy zabezpieczenia przed upadkiem z krawędzi dachu, nasz zespół może Ci pomóc.

Co potrzebujemy do sporządzenia projektu?

Aby wykonać dla Ciebie typowy projekt, potrzebujemy następujących projektów architektonicznych:

Projekt dachu

Projekt pięter

Projekt elewacji

Przekroje budynku

Wskazane jest by w miarę możliwości dostarczać projekty zapisane w formacie DWG.

Jeśli to możliwe wyślij również projekt konstrukcyjny dachu, który pomoże nam zaprojektować system bezpieczeństwa dopasowany do planowanej konstrukcji. Czasami może pojawić się konieczność wglądu do dodatkowej dokumentacji, o czym z pewnością poinformujemy na etapie opracowywania projektu.

Dlaczego odpowiedni wiedza i doświadczenie jest tak ważne przy projektowaniu asekuracji?

Systemy dostępu do elewacji i systemy ochrony przed upadkiem z wysokości to wąski i wysoce wyspecjalizowany obszar. Dla każdego projektanta, który nie jest bezpośrednio związany z tą dziedziną prawidłowe zaplanowanie takich systemów okazuje się poważnym problemem. Dodatkowym obciążeniem jest odpowiedzialność związana z ryzykiem jakie niesie ze sobą prawidłowe działanie i użytkowanie tych rozwiązań.

Przy projektowaniu asekuracji przed upadkiem z wysokości, ważne jest zrozumienie, tego że każdy budynek jest inny i wymaga indywidualnego podejścia do projektowania. Istotne jest również to, by opracowany projekt i zawarte w nim rozwiązania spełniały wszystkie obowiązujące normy i przepisy. Czasem brak odpowiedniego doświadczenia i wiedzy powoduje, że projekt pomimo spełniania wszystkich powyższych wymagań jest niepraktyczny w użytkowaniu i ogranicza w znacznym stopniu skuteczne wykonanie prac. 

Dlatego ważne jest by projektanci posiadali dogłębną wiedzę nie tylko w zakresie obowiązujących norm, przepisów i przyjętych standardów ale także muszą wiedzieć jak pracownicy będą korzystać z tych rozwiązań.

Zaloguj się na swoje konto

Witamy.

Witamy w panelu rejestracji. Rejestracja w naszym serwisie przynosi wiele korzyści.

  • Będziesz zawsze na bieżąco z nowościami w branży, na naszym blogu oraz z naszymi produktami i usługami. ​
  • Zyskasz dostęp do strefy umożliwiającej pobieranie plików związanych z naszymi produktami i usługami.​
  • Zdobędziesz dostęp do strefy eksperta, gdzie znajdziesz wiele ciekawych rzeczy, których nie znajdziesz gdzie indziej.​
  • Otrzymasz rabaty cenowe, które będą oferowane wyłącznie naszym zarejestrowanym czytelnikom.​

Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem naszej strefy ekspertów, nie czekaj dłużej i wypełnij formularz rejestracji znajdujący się po prawej stronie.