Montaż systemów asekuracji

Wykonamy dla Ciebie profesjonalny i sprawny montaż systemów asekuracji chroniących przed upadkiem z wysokości. A wszystkie prace zostaną przeprowadzone przez wykwalifikowany zespół specjalistów Grupy FAS

Montaż urządzeń chroniących przed upadkiem

Montaż systemów asekuracji przed upadkiem z wysokości - Grupa FAS

Grupa FAS jako czołowa firma w branży zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości posiada własne zespoły montażowe. Nasze ekipy składają się z wyszkolonych i doświadczonych instalatorów posiadających wszystkie wymagane uprawnienia do realizacji zlecanych nam prac. Bez względu na rodzaj montowanych rozwiązań i miejsca w którym mają się one znajdować nasi specjaliści wykonają powierzone im zadanie.

Wykonujemy prace instalacyjne zarówno na nowych obiektach jak i istniejących budynkach. Bez problemu wykonamy montaż na różnego typu konstrukcjach i przestrzeniach z ograniczonym dostępem. Nasze działania prowadzimy na terenie Polski i całego świata.

Montaż systemów innych producentów

Ze względu na kwestie związane z odpowiedzialnością wykonujemy montaż systemów pochodzących od producentów, z którymi nie prowadzimy stałej współpracy. Instalacja w takim przypadku odbywa się w oparciu o „wyłączną umowę dotyczącą odpowiedzialności” oraz ściśle kontrolowanych procedurach montażu, sporządzania odpowiedniej dokumentacji oraz certyfikacji dopuszczającej system do użytkowania.

Zaloguj się na swoje konto

Witamy.

Witamy w panelu rejestracji. Rejestracja w naszym serwisie przynosi wiele korzyści.

  • Będziesz zawsze na bieżąco z nowościami w branży, na naszym blogu oraz z naszymi produktami i usługami. ​
  • Zyskasz dostęp do strefy umożliwiającej pobieranie plików związanych z naszymi produktami i usługami.​
  • Zdobędziesz dostęp do strefy eksperta, gdzie znajdziesz wiele ciekawych rzeczy, których nie znajdziesz gdzie indziej.​
  • Otrzymasz rabaty cenowe, które będą oferowane wyłącznie naszym zarejestrowanym czytelnikom.​

Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem naszej strefy ekspertów, nie czekaj dłużej i wypełnij formularz rejestracji znajdujący się po prawej stronie.